top of page

Mūsu piedāvātie pakalpojumi

PVC logu un durvju izgatavošana un uzstādīšana - Latgalija SIA

PVC logu un durvju izgatavošana un uzstādīšana

"Shuco Corona AS 60" profilu sistēma. Spectus TK60 profilu sistēma. "Siegenia-Aubi KG" furnitūra. PVC logi un durvis sertificēti atbilstoši LVS 161:1999 prasībām (sertifikāta derīguma termiņš 01.08.2009). Plastmasas logu un durvju ražošanas vadības sistēma atbilst kvalitātes vadības sistēmu standartam ISO 9001:2000 prasībām. Logu un durvju pasūtīšana un izgatavošana pēc individuāliem izmēriem īsā laikā, izbraukšana pie klienta, montāža.

Transporta pakalpojumi : pašu ražotas produkcijas transportēšana - Latgalija SIA

Transporta pakalpojumi: pašu ražotas produkcijas transportēšana

Pašu ražotas produkcijas transportēšana ar pašiekrāvējiem. Zemes rakšanas tehnikas pakalpojumi (CASE, FIAT, COBELKO).

Metāla konstrukciju izgatavošana un montāža - Latgalija SIA

Metāla konstrukciju izgatavošana un montāža

Konstrukciju piemeklēšana pēc klienta vajadzībām, projektēšana, izgatavošana un apstrāde (krāsošana). Speciāla montāžnieku brigāde – ātra un kvalitatīva montāža, atbilstoši ISO 9001:2000 sertifikāta prasībām. Brigāde aprīkota ar paceļamo tehniku un montāžas instrumentiem. Tiek ievests jauns pakalpojums – koka nesoša konstrukciju montāža, kā arī šo konstrukciju ražotājuzņēmumu izvēle.

Betona izstrādājumi - Latgalija SIA

Betona izstrādājumi

Projektēšanas pakalpojumi - Latgalija SIA

Projektēšanas pakalpojumi

SIA "Latgalija" projektu grupa izpilda projektēšanas darbus rūpnieciskiem un tirdzniecības objektiem, izstrādā individuālo māju projektus. Kvalificēti projektētāji ir spējīgi izstrādāt visas nepieciešamas projektu daļas – arhitektūra, būvkonstrukcijas, apkure un ventilācija, ūdensapgāde un kanalizācija, elektriskie tikli utt. Mūsu izstrādātie un realizētie projekti ir dzīvojamas mājas Rēzeknē, autoserviss "Valters & Ko", sporta zāle Dekšāros, DUS "Lukoil R" Viļānos, bērnudārza "Rūķītis" siltināšana Ludzā un citi objekti. Cena par pilna tehniska projekta izstrādi svārstās no 5 līdz 7% no objekta tāmes vērtības.

Sadarbības partneri - Latgalija SIA
bottom of page