top of page
bgImage

Betona ražošana, piegāde, sūkņa pakalpojumi un konsultācijas –
SIA "Latgalija betons"

Klientu kosnultēšana - Latgalijas betons SIA

Klientu konsultēšana

Saviem klientiem sniedzam bezmaksas konsultācijas par pareizu betona izvēli un betona iestrādes tehnoloģiskajiem procesiem.

Betona veidi - Latgalijas betons SIA

Betona veidi

 • Normālais betons
 • Pussausais betons ietvju un ielu apmalēm
 • Grīdu betons
 • Betons eksponētām konstrukcijām
 • Fibrobetona maisījums ar profilēna vai metāla šķiedrām
Betona piegāde - Latgalija betons SIA

Betona piegāde

Piegādājam betonu līdz 100 km rādiusā no Rēzeknes (vajadzības gadījumā arī tālāk, pievienojot speciālus saistīšanās reakcijas palēninātājus).

Betona sūkņa pakalpojumi - Latgalija betons SIA

Betona sūkņa pakalpojumi

Betonēšanas darbos izmantojam betona sūkņus uz betona miksera bāzes, kam sūknēšanas augstums ir līdz 24 un transportējamā betona daudzums līdz 6 m3.

 

Par mums

Betons, betona transports, betona veidi, betona ražošana, piegāde, sūkņa pakalpojumi un konsultācijas - Latgalija betons SIA

Pieaugot reģiona tirgus pieprasījumam pēc transportbetona, 2018. gada pavasarī radījām jaunu uzņēmumu, kas nodarbojas ar kvalitatīva un mūsdienu standarta prasībām atbilstoša betona ražošanu, tā piegādi un iestrādāšanu būvobjektā ar betona sūkņu palīdzību.


Šim mērķim tika iegādāta un uzstādīta vācu koncerna Amman Elba Beton Gmbh jauna un pilnīgi automatizēta betona ražošanas iekārta ELBA EBCD 60 ar ražošanas jaudu 60m3/h.


Ražotne tika sagatavota un ir specializēta arī darbam ziemas apstākļos. Mūsu ražotnes betona maisījumu kvalitāte tiek garantēta gan ar ar datorizētā automātiskā satāvdaļu iekraušanas kompleksa darbu, gan ar pastāvīgo mūsu uzņēmuma laboratorijas kontroli. Paralēli iekšējai pārbaudei saražotās produkcijas testi tiek veikti arī neatkarīgās sertificētās laboratorijās. Ražošanā izmantojam izejvielas, kuru kvalitāti un sastāvu apliecina atbilstoši sertifikāti. Kā saistošā viela tiek izmantots augstākās kvalitātes AS Kunda Nordic Tsement (Igaunija) portlandcements. Saražotās produkcijas testi paralēli iekšējai kontrolei tiek veikti arī neatkarīgās sertificētās laboratorijās. "Latgalija betons" ražotais betons ir sertificēts un atbilst Eiropā noteiktajiem kvalitātes standartiem – licenci izdevis akreditētais sertifikācijas uzņēmums "Latvijas Zinātņu akadēmijas Sertifikācijas centrs". Betons tiek ražots atbilstoši receptēm, ievērojot Latvijā spēkā esošās celtniecības normas.


Klientiem piedāvājam šādus betonus:

 • normālais betons - C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45,C50/60 ar konsistences klasi no S1 līdz S5, salizturību līdz F300 un ūdensnecaurlaidību līdz W16,ar ārējās vides iedarbības klasēm: XC1-4, XD1-3, XS1-3, XA1-3, XF1-4;
 • betons grīdām ar stiprības klasi no C16/20 līdz C35/45 ar konsistenci S4;
 • betons eksponētām konstrukcijām (sienas, kolonnas u.c.) ar stiprības klasi no C25/30 līdz C50/60;
 • fibrobetona maisījumus ar profilēna vai metāla šķiedrām;
 • siltu betonu ar pretsala piedevām ziemas apstākļos;
 • pēc pasūtītāja vēlmēm betona produkcija var būt nogādāta līdz objektam ar mūsu autotransportu vai arī nosūtīta ar pasūtītāja autotransportu.

 

Sadarbības partneri

bottom of page